Paviljoen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 143: | Regel 143: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 208.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 208.000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +15% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 11.780 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 288.000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +15% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Voorradenverzameling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Voorradenverzameling<br> |
Versie van 23 apr 2020 10:43
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x4” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | ||
---|---|---|---|
Bronstijd | 900 | 80 | +8% |
IJzertijd | 1.120 | 128 | +8% |
Vroege middeleeuwen | 1.370 | 320 | +8% |
Hoge middeleeuwen | 1.530 | 640 | +9% |
Late middeleeuwen | 1.710 | 960 | +9% |
Koloniale tijdperk | 2.010 | 1.600 | +9% |
Industriële tijdperk | 2.270 | 3.200 | +10% |
Progressieve tijdperk | 2.490 | 4.800 | +10% |
Moderne tijdperk | 2.660 | 8.000 | +11% |
Postmoderne tijdperk | 2.770 | 12.800 | +11% |
Hedendaagse tijdperk | 3.220 | 19.200 | +12% |
Morgen | 3.910 | 32.000 | +12% |
De Toekomst | 4.690 | 51.200 | +13% |
Arctische toekomst | 5.460 | 76.800 | +13% |
Oceanische toekomst | 6.300 | 96.000 | +14% |
Virtuele toekomst | 6.770 | 128.000 | +14% |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.840 | 208.000 | +15% |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 11.780 | 288.000 | +15% |
Voorradenverzameling