Shinto-tempel - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 226: | Regel 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 30 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 30 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 138.400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 57.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 30 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 60 | +15% | 900 | 900 | 30 | 6 |
IJzertijd | 96 | +15% | 2.100 | 2.100 | 30 | 6 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +15% | 3.400 | 3.400 | 30 | 6 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +15% | 4.800 | 4.800 | 30 | 6 |
Late middeleeuwen | 720 | +15% | 6.300 | 6.300 | 30 | 6 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +15% | 9.600 | 8.000 | 30 | 6 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +15% | 12.000 | 9.800 | 30 | 6 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +15% | 14.600 | 11.500 | 30 | 6 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +15% | 18.100 | 13.300 | 30 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +15% | 22.800 | 15.200 | 30 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +15% | 29.700 | 17.100 | 30 | 6 |
Morgen | 24.000 | +15% | 34.400 | 19.200 | 30 | 6 |
De Toekomst | 38.400 | +15% | 39.400 | 21.000 | 30 | 6 |
Arctische toekomst | 57.600 | +15% | 44.800 | 23.100 | 30 | 6 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +15% | 50.500 | 25.300 | 30 | 6 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +15% | 56.500 | 27.400 | 30 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +15% | 94.400 | 44.300 | 30 | 6 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | +15% | 104.600 | 47.500 | 30 | 6 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | +15% | 115.300 | 51.000 | 30 | 6 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | +15% | 126.600 | 54.200 | 30 | 6 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | +15% | 138.400 | 57.600 | 30 | 6 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Voorradenverzameling