Werkplaats van de sleutelmeester - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 386: | Regel 386: | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11.297 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | | style="text-align: center; padding: 0" | 11.297 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | -25.710 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | -25.710 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|} | |||
<br>'''Indien gemotiveerd''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten, 20 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 Fragmenten van Selectiekit Toren van samenkomst {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 156.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11% {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>12% {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 12.165 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | -27.692 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
{| style="margin: auto; width: 100%" | {| style="margin: auto; width: 100%" |
Versie van 12 jul 2023 09:24
Eigenschappen |
| |||||||||||||
Bouwtijd: | 5s | ||||||||||||
Grootte: | 3x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Vereiste straat: | 1x1 | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Punten | Verhoogt | Eisen | Tevredenheid | 1d Productie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bronstijd | 30 | 9% 10% |
195 Bevolking | -1.220 |
| |||
IJzertijd | 48 | 9% 10% |
418 Bevolking | -2.100 |
| |||
Vroege middeleeuwen | 120 | 9% 10% |
641 Bevolking | -2.320 |
| |||
Hoge middeleeuwen | 240 | 9% 10% |
900 Bevolking | -2.590 |
| |||
Late middeleeuwen | 360 | 9% 10% |
1.181 Bevolking | -2.890 |
| |||
Koloniale tijdperk | 600 | 9% 10% |
1.491 Bevolking | -3.400 |
| |||
Industriële tijdperk | 1.200 | 9% 10% |
1.822 Bevolking | -3.830 |
| |||
Progressieve tijdperk | 1.800 | 9% 10% |
2.175 Bevolking | -4.200 |
| |||
Moderne tijdperk | 3.000 | 9% 10% |
2.549 Bevolking | -4.500 |
| |||
Postmoderne tijdperk | 4.800 | 9% 10% |
2.938 Bevolking | -4.690 |
| |||
Hedendaagse tijdperk | 7.200 | 9% 10% |
3.348 Bevolking | -5.450 |
| |||
Morgen | 12.000 | 9% 10% |
3.773 Bevolking | -6.610 |
| |||
De Toekomst | 19.200 | 9% 10% |
4.220 Bevolking | -7.920 |
| |||
Arctische toekomst | 28.800 | 10% 11% |
4.680 Bevolking | -9.220 |
| |||
Oceanische toekomst | 36.000 | 10% 11% |
5.156 Bevolking | -10.640 |
| |||
Virtuele toekomst | 48.000 | 10% 11% |
5.645 Bevolking | -12.710 |
| |||
Ruimtetijdperk: Mars | 78.000 | 10% 11% |
8.936 Bevolking | -20.330 |
| |||
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 108.000 | 10% 11% |
9.706 Bevolking | -22.090 |
| |||
Ruimtetijdperk: Venus | 126.000 | 10% 11% |
10.491 Bevolking | -23.870 |
| |||
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 144.000 | 11% 12% |
11.297 Bevolking | -25.710 |
| |||
Ruimtetijdperk: Titan | 156.000 | 11% 12% |
12.165 Bevolking | -27.692 |
|