Winterpoort: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 129: | Regel 129: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.390 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.390 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 36.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 36.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42.000 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:25
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x1 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 80 | 10 |
IJzertijd | 110 | 16 |
Vroege middeleeuwen | 150 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 160 | 80 |
Late middeleeuwen | 180 | 120 |
Koloniale tijdperk | 210 | 200 |
Industriële tijdperk | 240 | 400 |
Progressieve tijdperk | 260 | 600 |
Moderne tijdperk | 280 | 1.000 |
Postmoderne tijdperk | 300 | 1.600 |
Hedendaagse tijdperk | 340 | 2.400 |
Morgen | 420 | 4.000 |
De Toekomst | 500 | 6.400 |
Arctische toekomst | 580 | 9.600 |
Oceanische toekomst | 670 | 12.000 |
Virtuele toekomst | 800 | 16.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.280 | 26.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 1.390 | 36.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 1.500 | 42.000 |