Woongebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 194: | Regel 194: | ||
|- | |- | ||
|[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential2.png|100px]]<br />Zeekrabber||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:Icon_population.png]] 6,910<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 40,910<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 205<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential2.png|100px]]<br />Zeekrabber||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:Icon_population.png]] 6,910<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 40,910<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 205<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | ||
|- | |||
|[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential2.png|100px]]<br />Clock Tower Apartment||[[File:icon_coins.png]] 150,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 389,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 3x4<br />[[File:icon_clock.png]] 08:00:00<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:Icon_population.png]] 2,440<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 8,900<br />[[File:icon_clock.png]]04:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 185<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |||
|} | |} |
Versie van 5 okt 2016 20:03
Woongebouwen zorgen voor bevolking en produceren munten voor je stad. Hoe lang ze over die producties doen, verschilt per gebouw. Sommige woongebouwen zijn binnen een paar minuten klaar, sommige binnen een paar uur en sommige doen er wel 24 uur over.