Yggdrasil - niv. 1: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 31.400 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 31.400 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +6% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 80.100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 33.400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:10
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 45 | +6% | 500 | 500 | 1 |
IJzertijd | 72 | +6% | 1.200 | 1.200 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 180 | +6% | 2.000 | 2.000 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 360 | +6% | 2.800 | 2.800 | 1 |
Late middeleeuwen | 540 | +6% | 3.700 | 3.700 | 1 |
Koloniale tijdperk | 900 | +6% | 5.600 | 4.700 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.800 | +6% | 7.000 | 5.600 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | +6% | 8.400 | 6.600 | 1 |
Moderne tijdperk | 4.500 | +6% | 10.500 | 7.700 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | +6% | 13.200 | 8.800 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | +6% | 17.200 | 9.900 | 1 |
Morgen | 18.000 | +6% | 19.900 | 11.100 | 1 |
De Toekomst | 28.800 | +6% | 22.800 | 12.200 | 1 |
Arctische toekomst | 43.200 | +6% | 25.900 | 13.400 | 1 |
Oceanische toekomst | 54.000 | +6% | 29.200 | 14.700 | 1 |
Virtuele toekomst | 72.000 | +6% | 32.700 | 15.800 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | +6% | 54.700 | 25.600 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 162.000 | +6% | 60.600 | 27.500 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 189.000 | +6% | 66.800 | 29.500 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 216.000 | +6% | 73.300 | 31.400 | 1 |
Ruimtetijdperk: Titan | 234.000 | +6% | 80.100 | 33.400 | 1 |
Aanval voor aanvallend leger