Yggdrasil - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 226: | Regel 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +6% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 85.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 35.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:10
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 45 | +6% | 500 | 500 | 10 | 1 |
IJzertijd | 72 | +6% | 1.300 | 1.300 | 10 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 180 | +6% | 2.100 | 2.100 | 10 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 360 | +6% | 3.000 | 3.000 | 10 | 1 |
Late middeleeuwen | 540 | +6% | 3.900 | 3.900 | 10 | 1 |
Koloniale tijdperk | 900 | +6% | 6.000 | 5.000 | 10 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.800 | +6% | 7.400 | 6.000 | 10 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | +6% | 9.000 | 7.100 | 10 | 1 |
Moderne tijdperk | 4.500 | +6% | 11.200 | 8.300 | 10 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | +6% | 14.100 | 9.400 | 10 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | +6% | 18.400 | 10.600 | 10 | 1 |
Morgen | 18.000 | +6% | 21.300 | 11.800 | 10 | 1 |
De Toekomst | 28.800 | +6% | 24.400 | 13.000 | 10 | 1 |
Arctische toekomst | 43.200 | +6% | 27.700 | 14.300 | 10 | 1 |
Oceanische toekomst | 54.000 | +6% | 31.200 | 15.700 | 10 | 1 |
Virtuele toekomst | 72.000 | +6% | 35.000 | 16.900 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | +6% | 58.400 | 27.400 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 162.000 | +6% | 64.700 | 29.400 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 189.000 | +6% | 71.300 | 31.500 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 216.000 | +6% | 78.300 | 33.500 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Titan | 234.000 | +6% | 85.600 | 35.600 | 10 | 1 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Aanval voor aanvallend leger