Yggdrasil - niv. 9: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 235: | Regel 235: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 49.600 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 49.600 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.082 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.082 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 123.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 52.800 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:55
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 45 | +30% | 800 | 800 | 15 | 20 | 8 |
IJzertijd | 72 | +30% | 2.000 | 2.000 | 20 | 20 | 8 |
Vroege middeleeuwen | 180 | +30% | 3.300 | 3.300 | 24 | 20 | 8 |
Hoge middeleeuwen | 360 | +30% | 4.700 | 4.700 | 28 | 20 | 8 |
Late middeleeuwen | 540 | +30% | 6.200 | 6.200 | 32 | 20 | 8 |
Koloniale tijdperk | 900 | +30% | 9.400 | 7.800 | 39 | 20 | 8 |
Industriële tijdperk | 1.800 | +30% | 11.700 | 9.500 | 54 | 20 | 8 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | +30% | 14.200 | 11.200 | 75 | 20 | 8 |
Moderne tijdperk | 4.500 | +30% | 17.700 | 13.000 | 107 | 20 | 8 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | +30% | 22.200 | 14.800 | 149 | 20 | 8 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | +30% | 28.900 | 16.700 | 213 | 20 | 8 |
Morgen | 18.000 | +30% | 33.500 | 18.700 | 287 | 20 | 8 |
De Toekomst | 28.800 | +30% | 38.400 | 20.500 | 382 | 20 | 8 |
Arctische toekomst | 43.200 | +30% | 43.600 | 22.500 | 488 | 20 | 8 |
Oceanische toekomst | 54.000 | +30% | 49.200 | 24.600 | 594 | 20 | 8 |
Virtuele toekomst | 72.000 | +30% | 55.100 | 26.600 | 701 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | +30% | 92.000 | 43.100 | 828 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 162.000 | +30% | 101.900 | 46.300 | 955 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Venus | 189.000 | +30% | 112.300 | 49.600 | 1.082 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 216.000 | +30% | 123.200 | 52.800 | 1.210 | 20 | 8 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Aanval voor aanvallend leger