Zonnetempel - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 218: | Regel 218: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 51.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 51.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +18% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 54.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:56
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 60 | +18% | 900 | 6 | 900 | 25 |
IJzertijd | 96 | +18% | 2.100 | 6 | 2.100 | 25 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +18% | 3.400 | 6 | 3.400 | 25 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +18% | 4.800 | 6 | 4.800 | 25 |
Late middeleeuwen | 720 | +18% | 6.300 | 6 | 6.300 | 25 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +18% | 9.600 | 6 | 8.000 | 25 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +18% | 12.000 | 6 | 9.800 | 25 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +18% | 14.600 | 6 | 11.500 | 25 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +18% | 18.100 | 6 | 13.300 | 25 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +18% | 22.800 | 6 | 15.200 | 25 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +18% | 29.700 | 6 | 17.100 | 25 |
Morgen | 24.000 | +18% | 34.400 | 6 | 19.200 | 25 |
De Toekomst | 38.400 | +18% | 39.400 | 6 | 21.000 | 25 |
Arctische toekomst | 57.600 | +18% | 44.800 | 6 | 23.100 | 25 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +18% | 50.500 | 6 | 25.300 | 25 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +18% | 56.500 | 6 | 27.400 | 25 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +18% | 94.400 | 6 | 44.300 | 25 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | +18% | 104.600 | 6 | 47.500 | 25 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | +18% | 115.300 | 6 | 51.000 | 25 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | +18% | 126.600 | 6 | 54.200 | 25 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Verdediging voor aanvallend leger